Site Overlay

Superviisorid

Kuidas leida superviisor?

Superviisorid ja supervisioon Eestis

Sageli ei osata endale sobivat superviisorit leida, ent siiski on Eestis lihtsam leida superviisor kui coach, sest  coach‘iks on võimalik õppida igal pool ja väga erinevas mahus, ent superviisoriks saab end siiski vaid nimetada inimene, kes on läbinud täispika, s.o 2.5 aastat kestnud spetsiaalse superviisori väljaõppe. Eestis on täna võimalik omandada coach‘i ja superviisori väljaõpe vaid Moreno Keskuses ja Rahvusvahelises Supervisiooni ja Coachingu Instituudis. Minu koostööpartner coach ja superiisor Evelyn Soidla noorte ja alustavate juhtide arenguprogrammis “Teekond liidriks” on just ISCI taustaga, samal ajal kui mina olen õppinud superviisoriks läbi viima psühhodraamat ja sotsiomeetiat kasutades.

Õiget superviisorit aitab leida Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühing, kus on spetsiaalne otsingumootor “Leia coach/superviisor”.

Kui Sulle pakub huvi kovisioon ehk kolleegide vaheline coaching, supervisioon, psühhodraama või mõni muu minu tegevus (vt Teenused), siis võta minuga julgest ühendust.

Edit