Site Overlay

Saame tuttavaks

Tere!

Saame tuttavaks. Minu nimi on Allan.

Olen Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu kvaiteeditasemega superviisor ja coach, kes aitab Sul oma meeskonna kõige paremal viisil koos tööle panna.

Mis on supervisioon? See on meeskonna jõustamine. Kui Sinu tiimis on mureks halvad suhted, mõni uus väljakutse või suured muutused, siis oskan mina teid aidata ja Sinu meeskonnale jõudu juurde anda.

Ühelt poolt võtan abiks oma superviisori- ja coach‘ioskused ning teisalt kogemused keskastme- ja tippjuhina, mille sain Prantsuse Instituudist Tallinnas ja Riias ning Tallinna Õpetajate Majast, mida juhtisin kuus aastat.

Kasutan Sinu meeskonnaga töötamisel mitmeid võimsaid tehnikaid, mis loovad selguse ja aitavad meeskonnal ühtsena edasi minna. Kui rollid on selged, kõik teavad, mida neilt oodatakse, on ka suhted paremad. Kui ma tean, milline pähkel Su meeskonnal parasjagu pureda on, valin tehnikad, mis aitavad sellest jagu saada.

Ja kui meie ühise töö tulemusena hakkavad asjad sujuma, suhted paranevad või muutuste ees ei tunta enam hirmu, siis teeb see mulle kõige rohkem rõõmu. Just see on see, mille pärast ma oma tööd teen.

Kui ma midagi kardan, siis on see rutiin. Sellepärast ootan juba põnevusega, et Sa minuga ühendust võtaksid ja oma meeskonnale appi kutsuksid.   

Peale toredate klientide aitavad mul rutiini murda ka maakodus toimetamine ja intensiivses rühmatrennis rahmeldamine. Terves kehas terve vaim! Ja kui kõigest sellest aega üle jääb, siis kirjutan raamatut. Ikka meeskondade jõustamisest, millest siis muust!

Usud, et minu oskustest ja teadmistest oleks Sinu meeskonnale abi?

Tore, võta julgelt ühendust!

=

Järgmisena lepime kokku esimese kohtumise, kus Sa selgitad teie tiimi ees seisvaid muresid ja pärast seda teen mina Sulle pakkumise.

Kui see sobib, hakkame tööga peale.

Ikka selleks, et saaksite oma meeskonnas keskenduda kõige tähtsamale – ühiste eesmärkide saavutamisele.


Mida ma varem teinud olen?

Superviisor, coach & psühhodraama rakendaja

Täiskasvanute koolitaja

Organisatsiooni eestvedaja ja meeskonnajuht

Mis on mulle oluline?

  • Olen uudishimulik, õpihimuline, uuendusmeelne, hea suhete looja ja hoidja.
  • Minu väärtused:
    • Spontaansus ja loovus – väärtustan julgust algatada uuendusi ja katsetada seniproovimata tegutsemisviise;
    • Eesmärgikindlus – väärtustan järjepidevust endale seatud sihtide saavutamisel kui ka teiste toetamisel.
    • Lahenduskesksus – väärtustan konstruktiivset arutelu võimalike alternatiivide üle;
    • Koostöö – väärtustan võrgustiku loomise olulisust ja koostegutsemist.


Kvaliteeditasemega superviisor Allan Kaljakin