Site Overlay

Teenused

Teenused

Sinu väljkutsele parim võimalik teenus

Selleks, et saaksin Sulle oma teenustest parima lahenduse pakkuda, võta minuga julgesti ühendust ja kirjelda oma probleemi, millele otsid lahendust või mis Sul on mureks. Valmislahendustesse on mul vähe usku, sestap disainin just Sinu väljakutsele parima võimaliku lahenduse ja saadan personaalse pakkumise mõnele allolevale teenusele:

Meeskonna arengu- ja koostööpäev

Tegu on suurepärase võimalusega veeta üks fun päev meeskonnana koos (kuni 8 akadeemilist tundi kontaktsena ja 4 akadeemilist tundi virtuaalsena). Valin selleks sobivad tehnikad vastavalt Sinu valitud teemale ja ootustele, et aidata Sul oma meeskonna kõige paremal viisil koos tööle panna.

DiSC käitumisprofiilide meeskonnakoolitus

Kõige pealt täidab iga meeskonnaliige oma DiSC käitumisprofiili määramiseks ära küsimustiku ja seejärel toimub koolituspäev, mille raames tegeleme meeskonnaliikmete vaheliste suhete, tööõhkkonna ja koostööd edendavate tegevustega, et aitada Teil meeskonnana saavutada paremaid tulemusi.

Individuaalne ja meeskonna coaching

Kui Sinu või Sinu meeskonna sooviks on paremini aru saada hetkeolukorrast või mõnest aktuaalsest probleemist, näha asjaolusid uues valguses ja jõuda selgusele soovitud tulemuse osas, siis aitan julgustada seadma arengueesmärke ja nendeni jõudmiseks ka leidma parima tegutsemisviisi.

Kovisioon ehk grupicoaching

Kui meeskonnas napib teadmisi ja oskusi konstruktiivselt ja struktureerituna omavahel tööalaseid juhtumeid arutada siis aitab kovisioon, mis on professionaalse arengu protsess ja toimub n-ö kolleegidevahelise coachinguna,

Individuaalne ja meeskonna supervisioon

Kui Sinu tiimis on mureks halvad suhted, ebapiisav koostöö, mõni uus väljakutse või suured muutused, siis oskan mina Sind aidata kas individuaalselt või koos Sinu meeskonnaga, et anda uut jõudu ja aidata jõuda olukorrani, kus rollid on selged, kõik teavad, mida neilt oodatakse ja suhted on paremad.

Alustavate juhtide mentorlus  

Kui Sinu sooviks on leida endale uues rollis teekaaslane, siis mina olen selleks just õige inimene enam kui 10-aastase juhtimiskogemusega, aitan Sul saavuta neid eesmärke, mida Sinu organisatsisoon ootab Sinult ja Sina saavutad need just tänu oma inimeste juhtimisele (vt liidriks kasvamise arengu- ja koolitusprogrammi).

Psühhodraama enesearengu grupid

Kui Sa soovid tegeleda enda või oma meeskonna jaoks oluliste teemade, probleemide, murede ja unistustega, vaadelda suhteid ümbritsevate inimestega ja avastada uusi võimalusi elus ja muuta oma elu meeldivamaks, siis tule ja saa uut positiivset energiat ning arendada endas loovust.

Konverentside modereerimine

Kui Sa otsid uut nägu modereerima oma sündmust, siis olen mina just õige inimene, sest ma olen julge ja enesekindel- ma oskan küsida õigeid küsimusi ja juhtdma vestlust Sulle soovitud suunas. Mul on ka mitmekülgne kogemus konverentsidel esinemise ja töötubade läbiviimisel.

Küsi personaalset pakkumist!

Eneseareng ja meeskonna arendamine on teekond, mitte lõpp-eesmärk!

Iga teekond algab esimesest sammust…