Site Overlay

Psühhodraama Avatud Lava töötuba “Tundetarkus” Pärnu kolledžis

Psühhodraamat tutvustav töötuba “Tundetarkus” 13.oktoobril Pärnu kolledžis

Soovid enda jaoks avastada, mis on psühhodraama – kuidas see käib ja millist kasu psühhodraamagrupis osalemine annab?

Tule 13.oktoobril 2022 osalema psühhodraama meetodit tutvustavasse tasuta töötuppa Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis, ent tea, et samal ajal toimuvad selle aasta fookusteemal “Tundetarkus” töötoad nii Balti- kui ka Põhjamaades Psühhodraama Instituutide eestvedamisel.

Eestis on Tartu Psühhodraama Instituut ja Tallinnas Moreno Keskus koostöös Põhjamaade kolleegidega Avatud Lava nimelisi töötubasid korraldanud iga aasta oktoobris juba 2013. aastast alates. Tasuta töötoad on mõeldud kõigile huvilistele, et teha esmatutvust tegevuslike enesearenduse meetoditega või uuendada vana armastust psühhodraama vastu.

Psühhodraama on grupilise psühhoteraapia varaseim vorm, mida kasutatakse kogu maailmas väga laialt professionaalses keskkonnas vaimse tervise teemadega tegelemiseks. Samavõrd kasulik ja rakendatav on see aga ka igapäevases elus. Üks psühhodraama kandvaid ideid on, et vaimsel tervenemisel, uute toimetulekuviiside ning õnnelikuma elamise õppimisel saab üks inimene teisele abiks olla. Tervendavalt mõjuvad kohtumised ning ühine mänguline tegutsemine (Tartu Psühhodraama Instituudi koduleht).

Töötoas saab osaleja ülevaate põhiteemadest ja meetoditest koos praktilise kogemusega, millest saab midagi oma ellu kaasa võtta.

Vaata Avatud Lava töötubade kohta detailset infot ametlikult kodulehelt.
                                                                                                     
Avatud Lava 2022 teemaks on Tundetarkus.

Huvi korral loe, kuidas psühhodraama meetodit saab kasutada supervisioonis:

Allikas: Tartu Psühhodraama Instituut.