Site Overlay

Superviisor, coach & psühhodraama rakendaja

Professionaalne superviisor, coach ja koolitaja

Minu nimi on Allan.

Olen superviisor, coach & psühhodraama rakendaja ning soovin aidata sul oma meeskonna kõige paremal viisil koos tööle panna.

Kui sinu tiimis on mureks halvad suhted, mõni uus väljakutse või suured muutused, siis oskan mina teid aidata ja sinu meeskonnale jõudu juurde anda.

Ühelt poolt võtan abiks oma superviisori- ja coachioskused ning teisalt kogemused keskastme- ja tippjuhina, mille sain Prantsuse Instituudist Tallinnas ja Riias ning Tallinna Õpetajate Majast, mida olen juhtinud kuus aastat.

Kasutan sinu meeskonnaga töötamisel mitmeid võimsaid tehnikaid, mis loovad selguse ja aitavad meeskonnal ühtsena edasi minna. Kui rollid on selged, kõik teavad, mida neilt oodatakse, on ka suhted paremad. Kui ma tean, milline pähkel su meeskonnal parasjagu pureda on, valin tehnikad, mis aitavad sellest jagu saada.

Minu tugevus seisneb tegevuslike ja sotsiomeetriliste meetodite valdamises, sh veebikeskkonnas, tänu millele on võimalik meeskonnas omavahelisi suhteid ja koostööd edenda ning seeläbi saavutada paremaid tööalaseid tulemusi.

Olen DiSC® sertifitseeritud konsultant & koolitaja, läbinud praktilise grupijuhtimise ja sotsiomeetria väljaõppe. Tegutsen aktiivselt Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingus nii hariduse kui ka tervishoiu töörühmas.

Väärtustan julgust algatada uusi asju ja katsetada seni proovimata tegutsemisviise, järjepidevust endale seatud sihtide saavutamisel kui ka teiste toetamisel ning koostöö võrgustike loomise olulisust ja koostegutsemist.

Meeskonna järjepideva arendamisega puutun kokku oma igapäevatöös meeskonnajuhina. Vaata lähemalt minust siit.

Pakun Sulle tasuta esmakohtumist (kuni 45 minutit) veebipõhiselt! Tunnitasu on edaspidistel kohtumistel kokkuleppeline.

Võta minuga ühendust!